Oferta…

Wspólna kawa na przełamanie pierwszych lodów. Podczas luźnego spotkania będziemy mogły/mogli lepiej się poznać i określić Twoje potrzeby. (Jestem osobą bardzo otwartą, także na pewno nie będziesz czuł/czuła się skrępowany/skrępowana)

gratis

Przegląd szafy– to pierwszy krok do Twojego nowego wyglądu. Zapoznanie się z zawartością Twojej szafy pozwoli mi na określenie, jakich elementów brakuje w Twojej garderobie. Takie spotkanie trwa ok. 2 godzin.

200 zł

Wspólne zakupy – podczas tego spotkania odwiedzamy różne sklepy poszukując garderoby odpowiedniej dla Ciebie. Celem jest dokonanie rzeczywistych zakupów lub jedynie rozeznanie się w jakich fasonach i kolorach wyglądasz najlepiej. Omawiamy również te ubrania, które powinieneś/powinnaś na przyszłość wyeliminować ze swojej listy zakupów. Takie spotkanie w CH zwykle trwa ok. 5 godzin. Ten czas jest absolutnie wystarczający do zrobienia zakupów, które umożliwią Ci stworzenie od kilku do kilkunastu odrębnych zestawów ubrań na różne okazje.

100 zł / 1h

Zakupy z dostawą do domu – jest to forma współpracy dla zapracowanych lub tych, którzy zwyczajnie nie lubią zakupów. Polega ona na dostarczeniu Ci do domu ubrań do przymiarki. Będziesz mogła je spokojnie zmierzyć, a ja pokażę Ci z jakimi rzeczami z Twojej garderoby będą prezentowały się najlepiej. Rzeczy, które Ci się nie spodobają lub nie będą pasować, zwrócę do sklepu.

120 zł/1h

Tworzenie zestawów – po skompletowaniu Twojej nowej garderoby przyjdzie czas na tworzenie gotowych stylizacji. Ze wszystkich zakupionych ubrań oraz tych, które miałaś/miałeś do tej pory w swojej szafie, stworzymy zestawy na każdą okazję, które następnie sfotografujemy, tak aby ułatwić Ci łączenie poszczególnych elementów garderoby w przyszłości.

 300zł / bez ograniczeń czasowych

To jest standardowy cennik usług stylizacyjnych.
Jestem elastyczna, skontaktuj się ze mną, a znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

shop