DLA NIEGO…

Ogromna większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ich wygląd zewnętrzny wpływa na ich zawodowy i osobisty sukces. Bez względu na to, czy chcesz dobrze wyglądać na spotkaniu biznesowym, luźnym lunchu, czy randce, potrzebujesz garderoby, która sprawdzi się w każdej z wymienionych sytuacji. Garderoby, która będzie uniwersalna i spójna, a ponadto dopasowana do Twojej sylwetki i osobowości.

Polski dyplomata Tomasz Orłowski, w Protokole Dyplomatycznym napisał:
„Wprawdzie stare przysłowie głosi, że nie strój zdobi człowieka, ale nie zawsze potwierdza się to w życiu. W świecie wielkich korporacji ukształtowanym przez amerykańskie zwyczaje można nawet napotkać opinię, że dobre ubranie stanowi 80 procent sukcesu osiąganego w prowadzonych interesach. Ubranie staje się wizytówką statusu społecznego, powagi reprezentowanej firmy i szacunku dla zawodowych partnerów.”
Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%.

I choć jak powszechnie wiadomo zakupy, to dla większości mężczyzn raczej przykry obowiązek, to zaufaj mi mogą stać się one bardzo ciekawym, a nawet przyjemnym doświadczeniem.

Wyobraź sobię tę swobodę, którą da Ci odpowiednio skompletowana garderoba, poczucie że wyglądasz dobrze, że podobasz się zarówno sobie jak i otoczeniu.
Dobry wygląd naprawdę poprawia nastrój i dodaje pewności siebie.

shop