DLA NIEJ…

Czy kiedykolwiek spojrzałaś na swoja szafę i pomyślałaś: „Mam tyle ubrań, a nie mam co na siebie włożyć?”
Czy kiedykolwiek złapałaś się na tym, że wkładasz na siebie coś, co za chwilę zdejmujesz, ponieważ nie czujesz się w tym dobrze? Czy stale dokonujesz tych samych wyborów zakupowych: kolejny sweterek w bezpiecznym stonowanym kolorze, w którym teoretycznie każdy wygląda dobrze, a tak naprawdę wcale nie dodaje uroku?

Wiele z naszych zakupów ubraniowych okazuje się być błędem zaraz po powrocie do domu. Sporą część ubrań wkładamy na siebie tylko raz czy dwa, co powoduje, że nie mają one możliwości się „zamortyzować”. Zainwestowane pieniądze są kolokwialnie mówiąc „wyrzucone w błoto”. Dlatego tak ważne jest, aby decyzje zakupowe podejmować świadomie, a nie pod wpływem chwilowego impulsu.
Zrozumienie, które ubrania tak naprawdę do Ciebie pasują, pozwoli Ci uniknąć kosztownych pomyłek w przyszłości.

Klika moich wskazówek oraz wspólne wyjście na zakupy pomogą Ci zrozumieć jakie kolory i fasony podkreślają Twoją urodę i osobowość.

I ostatnia ważna kwestia: Bez względu na wiek i rozmiar możesz wyglądać fantastycznie.
Rozumiem potrzeby młodych kobiet, które dopiero rozpoczynają swoje życie zawodowe i muszą nagle zrezygnować z wytartych dżinsów i luźnego t-shirta na rzecz świetnie skrojonego żakietu i podkreślającej sylwetkę dopasowanej spódnicy, bo tego wymaga dress code ich korporacji. Potrafię również sprostać potrzebom kobiet dojrzalszych, niezależnych, które osiągnęły już zawodową stabilizację, ale które potrzebują zmienić odrobinę swój wygląd, odrzucić rutynę i zobaczyć siebie w innym świetle.

shop