DLACZEGO WARTO?

Myślę, że stwierdzenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” stało się ostatnimi czasy nad wyraz aktualne. Nasz wygląd zewnętrzny jest naszą wizytówką, a to, jak prezentujemy się otoczeniu, w dużym stopniu decyduje o naszym sukcesie zawodowym oraz prywatnym. To, co nosimy, definiuje naszą osobowość , a ludziom, których spotykamy po raz pierwszy, mówi kim jesteśmy i w jaki sposób postrzegamy samych siebie.

W dzisiejszym świecie dbanie o własny wizerunek nie powinno być niczym krępującym. Wręcz przeciwnie, powinnostać się czymś naturalnym, czymś co pozytywnie wpływa na nasz nastrój i podnosi nasze poczucie własnej wartości. Prawdą jest jednak, że umiejętność doboru odpowiedniej garderoby do typu sylwetki, rodzaju wykonywanej pracy oraz preferencji estetycznych, nie jest rzeczą prostą. Nie każdy bowiem posiada zdolność łączenia poszczególnych elementów garderoby w taki sposób, aby w zestawieniu wyglądały dobrze i pasowały do sytuacji, w której się znajdujemy. Ponadto dla większości z nas poruszanie się po sklepach wypełnionych po brzegi różnorodnymi ubraniami w poszukiwaniu odpowiedniej marynarki, sukienki, spodni, czy koszuli stanowi nie lada wyzwanie.

I tutaj właśnie przychodzę z pomocą. Moją rolą będzie pomoc w skompletowaniu Twojej garderoby tak, abyś w każdej sytuacji miał/miała co na siebie włożyć oraz aby stworzone stylizacje podkreślały Twoją osobowość.

shop