GARDEROBA IDEALNA…

SPÓJNOŚĆ – to podstawa i zarazem najważniejsza cecha garderoby idealnej. Powinieneś kierować się nią zawsze kompletując swoją garderobę. Jeżeli Twoja garderoba będzie spójna pod względem stylistycznym i kolorystycznym będziesz mógł dowolnie miksować ze sobą rzeczy, co pozwoli na stworzenie od kilku do kilkunastu zestawów ubrań na różne okazje z zaledwie kilkunastu sztuk odzieży.

PONADCZASOWOŚĆ – 70% naszej garderoby powinny stanowić ubrania ponadczasowe, bazowe, które bez trudu można ze sobą łączyć lub też zmieniać ich charakter poprzez rozmaite dodatki. Jeżeli nasza garderoba ma tak mocne fundamenty zawsze mamy się w co ubrać, bez względu na okazję.

NOWOCZESNOŚĆ – żeby wyglądać dobrze nie trzeba wyglądać MODNIE! Jesteś zaskoczony? Uwierz mi na słowo, że cały sukces dobrego wyglądu tkwi w nowoczesności. Abyś zawsze wyglądał dobrze musisz pamiętać o tym, aby Twoje rzeczy były nowoczesne, dlatego od czasu do czasu powinieneś zrobić generalne porządki w swojej szafie, W trakcie takich porządków powinieneś przede wszystkim pozbyć się rzeczy, których od dawna nie nosisz, które zwyczajnie przestały Ci się podobać. Pozbywaj się takich ubrań bez żalu, dzięki temu zrobisz miejsce nowym, które dodadzą Twojej garderobie nowego blasku.

SZALEŃSTWO – w garderobie każdego z nas powinny znaleźć się rzeczy charakterystyczne, oryginalne, zwracające na siebie uwagę. Takie, które idealnie będą komponować się z ubraniami bazowymi. Dzięki nim Twoja garderoba będzie ciekawa, a ty będziesz miał możliwość tworzyć stylizacje niebanalne, przykuwające oko, które będą wzbudzały zainteresowanie osób z Twojego otoczenia. Taka odrobina szaleństwa jest potrzebna do stworzenia równowagi – elegancko i stylowo, a jednocześnie ciekawie i oryginalnie. Złota zasada 70% bazy i 30% szaleństwa.

DODATKI – kompletując swoją idealną garderobę nie możesz zapomnieć o dodatkach. Są one równie ważne jak same ubrania. Dobrej jakości buty, elegancka torebka, czy skórzany pasek są niezbędnymi elementami, które powinny uzupełniać Twoją garderobę. Bez dobrej jakości dodatków nawet najlepsze rzeczy będą pozbawione tzw.  „wykończenia”.

shop