O MNIE…

Każdy powinien znaleźć w życiu coś w czym jest naprawdę dobry. Ja to znalazłam… potrafię sprawić, by zarówno kobiety jak i mężczyźni czuli się dobrze w ubraniach, które noszą.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując dla ekskluzywnej marki odzieżowej Caterina oraz lidera polskiego przemysłu odzieżowego Firmy LPP, właściciela takich marek jak Reserved, Mohito, czy House. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku ” Zarządzanie w sektorach mody”, w polsko-włoskim instytucie designu i managementu oraz „Kurs dla Stylistów” organizowany przez Szkołę Stylu przy współpracy z magazynem ELLE.

Kreowanie wizerunku lub mówiąc prościej, pomoc w doborze ubrań pasujących do konkretnej osoby od zawsze było moją pasją, a obecnie stało się również sposobem na zawodową realizację.

Dzięki mojej pomocy stworzysz dla siebie garderobę która:
– będzie pasować do Twojej osobowości, ale również do stylu życia jaki prowadzisz
– podkreśli atuty Twojej sylwetki, doda Ci pewności siebie, ale również sprawi, że będziesz się w niej czuł/a komfortowo.
– będzie zbiorem ubrań pasujących do siebie pod względem stylistycznym, dzięki czemu będziesz mógł/mogła tworzyć dowolną ilość zestawów na różne okazje: do pracy, na randkę, czy weekendowy wyjazd za miasto.

Wsparcie w zakresie kreowania wizerunku, to nie usługa zarezerwowana tylko dla osób medialnych ze świata show biznesu, czy polityki. Chciałabym, żeby stało się ono dla Ciebie czymś tak naturalnym, jak wizyta u fryzjera, czy kosmetyczki.

shop