Zakupy z Iwoną to strzał w dziesiątkę! Iwona ma dar wynajdywania ubrań, których ja nigdy nawet bym nie przymierzyła, a które okazują się leżeć idealnie, są stylowe i oryginalne.

To ona znalazła dla mnie nowy styl, który sprawia, że czuję się pięknie i modnie! Co dla mnie ważne- Iwona świetnie wie gdzie można znaleźć najlepsze promocje, doskonale zna się na tkaninach i trendach, a do tego potrafi słuchać potrzeb swojej klientki. Do tego wszystkiego- to przesympatyczna osoba.Polecam! Polecam! Polecam!

z
z
z
z

Ewa, 31 lat
Brand Manager

Bardzo cenię sobie współpracę z Iwoną, która trwa nieprzerwanie od czterech lat. Iwona pomogła mi się odnaleźć po urodzeniu dwójki dzieci, kiedy pochłonięta domowymi obowiązkami hołdowałam schludnemu stylowi perfekcyjnej pani domu, czyli koszula z kołnierzykiem i sweter w romby.

Poznałyśmy się dzięki wspólnej koleżance. Chciałam czegoś modnego z pazurem, co odzwierciedliłoby mój temperament, ale też nie przeszkadzało w domowych obowiązkach. Nie mam czasu chodzić po sklepach, wręcz nie znoszę, choć uwielbiam modę i lubię dobrze wyglądać nawet na spacerze z dzieckiem.
Zawsze bardzo precyzyjnie ustalamy cel naszych spotkań. Na początku było to wypracowanie stylu, a potem wg bieżącego zapotrzebowania: styl domowy, biurowy, na uczelnię, czy wielkie wyjście. Zawsze mogę liczyć na pomoc, radę, czy spontaniczną sugestię. Bardzo lubię nasze wspólne wyjścia na zakupy. Jesteśmy rekordzistami – w cztery godziny jesteśmy w stanie zrobić na prawdę wiele (z przerwą na kawę).

Wspólne spotkania otwierają mi oczy, ponieważ zawsze mierzymy rzeczy, przy których bym się zazwyczaj nie zatrzymała. Lubię gotowe stylizacje, ciężko mi wynajdywać rzeczy na wieszakach.
Drugim etapem jest tworzenie zestawów. Kiedy Iwona zamyka się w mojej garderobie z manekinem, tworzy cyfrowy album zdjęć z gotowymi stylizacjami – moim telefonem. Gdy mam zagwozdkę, co wybrać zawsze mogę przejrzeć zdjęcia. Nauczyłam się też, że nie zawsze trzeba ślepo gonić za modą, ponieważ nie każdemu we wszystkim dobrze.
Gorąco polecam !„

Magda, 37 lat
Współwłaścicielka Agencji Interaktywnej oraz mama 3 dziewczynek

Zakupy z Iwoną to super pomysł dla osób, które poszukują swojego stylu, jednak pomimo wielu prób i wydanych pieniędzy zawsze czegoś im brakuje… sama nigdy nie interesowałam się modą, jednak zawsze potrafiłam docenić styl innych.
Stylizacje, które podobały mi się w katalogach i na witrynach sklepowych nie pasowały do mojej sylwetki, no nie ukrywaimy nie jestem chudym manekinem :] Zanim wspólnie z Iwoną wybrałyśmy się na zakupy, moje wojaże kończyły się zakupem kolejnej pary jeansów czy bluzki, którą już miałam- tylko w innym kolorze.
Po zakupach z Iwoną nagle odkryłam, że są sukienki, spódniczki oraz kolory inne niż czarny. Iwona świetnie dobiera ubrania do osoby, człowiek zmienia się ale nigdy nie jest „przebrany”. No i ta reakcja otoczenia – bezcenna 🙂 gorąco polecam skorzystać z pomocy przy zakupach, jest to ogromna radość gdy nagle odkrywamy, że nasza figura dzięki ubraniom jest zupełnie inna. Co ma być wyeksponowane jest a to, co chcemy ukryć znika, kolory czy fasony ubrań czynią cuda.

Dagmara, 34 lata
Branża Finansowa

Nigdy nie przypuszczałam, że w kilka godzin uda się odmienić moją garderobę, odnajdując jednocześnie nowy styl dopasowany do mojej osoby. Iwonie się to udało i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Zakupy z Iwoną były bardzo ciekawym doświadczeniem i nauką na przyszłość. Otrzymałam bezcenne porady m. in. jakich ubrań / krojów powinnam unikać, jak tworzyć komplety (co z czy można łączyć), jakie sklepy warto odwiedzać a jakie powinnam omijać. Teraz już wiem, że nie wszystko co modne w danym sezonie jest odpowiednie i warte zakupu. Nie sztuką jest również mieć całą szafę ubrań. Mając  zrobione przemyślane zakupy, można z niewielu ubrań stworzyć wiele kompletów i tym samym nie martwić się każdego poranka co na siebie ubrać. W dzisiejszych czasach, gdzie czas jest na wagę złota a pieniądz powinien być przemyślanie wydany, taka osoba jak Iwona jest odpowiedzią na nasze potrzeby. Teraz, w nowych ubraniach czuję się wyjątkowo kobieco i jest to wspaniałe uczucie.


Justyna, 38 Lat
Bankowość

Bardzo efektywnie spędzony czas. Nie lubię robić zakupów, staram się wchodzić do centrum handlowego i gdy tylko coś w miarę mi odpowiada, kupuję. A potem… nie pamiętam komplementów na temat mojego ubioru w okresie przed poznaniem Iwony. Teraz, idąc do pracy, często spotykam się z miłymi komentarzami. To mi poprawia samopoczucie.. Bardzo. Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że ważne kwestie w życiu (wygląd do takich należy) powinno się oddawać specjalistom. Dzięki Iwona, świetna robota.

Krzysztof, 37 lat
e-commerce Manager
shop